Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2021

22 Nisan 2021
4316
Views

Kullandığımız operatörlerin her biri güncel kampanyalara düzenlemektedir hatta bunun için uygulamalar bile yapıyorlar. Bedava internet bedava konuşma gibi kampanyaları takip edip yakınlarımızla bol bol görüşebilir ya da herhangi bir konuda internete ihtiyaç duyduğumuzda kendi operatörümüzün bize sunduğu avantajlardan yararlanabiliriz. Bunlardan biri de Turkcell bedava internet veren uygulamalardır. Turkcell hattı kullananlar ya da sunduğu avantajları cazip görüp Turkcell hat sahibi olmak isteyenler için uygulamalardan nasıl internet kazanabilecekleri hakkında bilgi verip yardımcı olmak istedik. Turkcell internet kazandıran uygulamalar için yapmanız gereken tek şey yazdıklarımızı okumanız.

Turkcell internet veren uygulamalar

Her operatörün belirli zaman dilimlerine yönelik sunduğu birçok hediye veren kampanyaları var. Önemli olan detaylı bilgilere dikkat etmektir. Bilgilere dikkat etmeyip direkt olarak kampanyalardan faydalanmak isteyen birçok kişi yaptığı küçük hatalar nedeniyle bazen geri dönüşü olmayacak şekilde kampanyalardan yararlanma fırsatını kaçırıyorlar. Siz bu kişilerden biri olmamak için aradığınız Turkcell bedava internet uygulamalarını indirip sunulan hediyelerden faydalanabilirsiniz. Kampanyaları kaçırmamak için en önemli nokta son gününün ne olduğudur. Detaylı bilgi kısmında daima… Tarihine kadar geçerlidir yazar. İkinci önemli nokta ise kampanyayı hangi koşullarda kullanacağınıza dikkat etmektir. Mesela 1 GB youtube hediye edildiyse arama motorunda kendi internet hakkınızı youtube izlerken de bedava hakkınızı kullanabilirsiniz.

Son olarak da uygulamaları indirirken hangi aramayı yapmanız gerektiğine ücretli olup olmamasına dikkat etmelisiniz. Bedava internet kazanmak için ücretli üyeliklere yönelip her ay kullanmayacağınız uygulamalara para ödememelisiniz. Verilen hediyelerin son kullanım tarihi ve tarih bitiminde sizden ücret alınacağı gibi bilgiler varsa son gün iptal yapıp ücret ödemekten kurtulabilirsiniz.

Turckcell salla kazan bedava internet

Turkcell salla kazan uygulamasının verdiği bedava internet hediyeleri

Turkcell hattına sahipseniz Türkcell uygulamasını indirip Her Cuma hediyeler kazanmak için salla kazan uygulamasını ziyaret etmelisiniz. Ekranı sallayarak saatlik, günlük, haftalık ve aylık bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell internet veren uygulamalar Salla kazan kampanyası ile bedava internet, konuşma ve mesaj hakkı gibi birçok şey kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanma hediyeleri 1 saatlikten başlayıp aylık 25 GB’a kadar çıkabiliyor. 4.5 g uyumlu tüm telefon sahipleri bu uygulamanın verdiği avantajlardan yararlanabilir.

Günlük 1 GB 2 GB hediyelerini kazandığınız mesaj ile bildirimi gelir ve 24 saat sonrası biter.

Haftalık 1GB 2 GB 3 GB 4GB 5 GB hediyelerini kazanabilirsiniz. Bu hediyeler kazandınız mesajını aldıktan sonra kullanılabilir. Bir hafta sonra sona erer.

Aylık 25 GB 10 GB 3 GB kampanyaları hediyesi mesajı geldiği an itibari ile 30 gün süre verilerek kullanılır. 30 gün bitene kadar kazandığınız internet haklarını kullanabilirsiniz.

Goller Cepte İle Bedava internet nasıl kazanılır

Turcell bedava internet veren uygulamalar içinde en çok sevilenlerden biri de Goller cepte uygulamasıdır. Tuttuğunuz takıma bağlılığınız Turkcell internet kazandıran uygulamaları içerisinde sizlere bedava internet kazandırabilir. Telefonunuzdaki Google play ya da app store dan goller cepte uygulamasını indirmelisiniz. Bu uygulamanın sağladığı faydalar çok fazladır. Tuttuğu takımın canlı skorlarının detaylarını alabilirler ve her gol için 100 MB internet kazanırlar. Bu uygulamayı indirdiklerinde ise 500 MB hatlarına yüklenir. Takımının attığı golleri izlemek istediğinizde videolara bakabilirsiniz.

 • Eğer Beşiktaş takımını tutuyorsanız “Goller cepte 1903” uygulamasını indirmelisiniz
 • “Goller cepte 1905” Galatasaray takımını tutan Turkcell operatörleri için hazırlanmıştır.
 • “Goller cepte 1907” Fenerbahçe takımını tutanların yazıp indirmesi gereken uygulama adıdır.
 • “Goller cepte 1967” Trabzonsporlular için bedava internet kazanmasını sağlayacak uygulamanın adıdır.
 • Goller cepte üyelikleri aylık 5.90 kuruştan başlamaktadır.

Yaani Arama Motoru uygulaması indir her ay 1 GB bedava internet kazan

Turkcell yani bedava internet veren uygulama

Turcell bedava internet veren uygulamalar içinde Turkcell’in yerli ve milli arama motoru olarak piyasaya sunduğu ve arkasında kaldığı arama motoru olan yaani ile devam ediyoruz. Yaani arama motorunu indiren Turkcelliler her ay 1 GB internet kazanıyorlar. Her ay 1 GB bedava Turkcell internet kazanmak için yapmanız gerekenler;

 1. Google play store ya da app store’dan yaani uygulamasını indirin.
 2. Yaani uygulamasını kullanırken 1 GB data hakkınızdan faydalanabilirsiniz.
 3. Sms ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra kullanıma başlayabilirsiniz.
 4. Ücretsizdir ve uygulamasını silmediğiniz sürece her ay 1 GB hattınıza yüklenir.

Gençler için Turkcell internet kazandıran uygulamalar

Yumurtanı çatlat ve hediyeni kap kampanyası Genç Turkcelllier için bedava internet kazandıran uygulamalardan biridir. 26 yaşından küçük ve gençturkcelli iseniz bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Haftada 2 kez bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle Gnç uygulamasını indirmiş olmanız gerekiyor.

Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli. Haftanın iki özel gününü belirleyin ve gnç uygulamasından çatlat bölümüne girip yumurtanı çatlatıp hediyenin hattına yüklenmesini bekle ve mesaj bildiriminden sonra kullanmaya başla. Özel günlerinizi seçerek asla internetsiz kalmaz ve dilediğiniz gibi bedava internetlerinizi kullanabilirsiniz. Seçtiğin günler bir kez oluşturabilirsiniz. Bu nedenle iyi bir seçim yapmalısınız.

Çatlat uygulamasının verdiği hediyeler

 1. 1,3,6,12 saat internet kullanma hakkı.
 2. Günlük 1 GB internet hakkı
 3. Haftalık 1, 2 ve 3 GB internet kullanımı
 4. Haftalık 1GB youtube ya da instagram kullanmak için bedava internet

Hafta iki kez bu hediyelerden birine sahip olmak için yapmanız gereken tek şey uygulamaya gidip yumurtayı çatlatmak.

Turcell bizce uygulaması

Turkcell Bizce uygulamasını indir bedava internet kazan

Turkcell bedava internet uygulamalarından biri de bizce uygulamasıdır. Uygulamaların her geçen gün artması ile telefon ekranımızın dolması gayet normal. Sunulan kampanyaları kaçırmamak için gerekli detaylara dikkat etmek yeterli olacaktır. Turkcell hattı sahibi iseniz bizce uygulamasını indirip her gün size verilen kuponları toplayın ve belirtilen hedeflere ulaşıp bedava GB sahibi olabilirsiniz. Her gün bu uygulamayı ziyaret ederek bir kupon kazanabilirsiniz. Her bir hediyeden ayda bir kez faydalanabilirsiniz.

 • 5 Kupon biriktirip  – Günlük 2 GB kazanabilirsiniz.
 • 30 Kupon biriktir – 3 Günlük 3 GB kazan
 • 45 Kupon biriktir – Günlük 5 GB tadını çıkar
 • 60 Kupon kazanın – Haftalık 2 GB kazanıp bir hafta doya doya internette takıl.

BİP Kullan kazan uygulaması ile İnternet Kazanma

Bip Turkcellin kullanıma sunmuş olduğu anlık mesajlaşma ve konuşma uygulamasıdır. Yerli uygulama kullanımı teşvik etmek için yapmış olduğu bu uygulamayı daha fazla kişiye kullandırmayı hedefleyen Turkcell bu uygulamayı kullandıkça internet kazanması için müşterilerine imkanlar tanıyor.

Aylık kullanım yoğunluğuna göre günlük 1GB Civarı Turkcell bedava internet kazanma imkanı tanıyan uygulama tamamen ücretsiz ve tek yapmanız gereken arkadaşlarınız ile ve iş ile ilgili konuşma ve mesajlaşma yapmak istediğiniz zaman bu uygulamayı kullanmak… 31 Aralık 2021’e kadar devam eden bu kampanya Turkcell bedava internet veren uygulamalar içinde en çok tercih edilen ve uygulananlardan biri haline gelmiştir.

Turkcell bedava internet veren uygulamalar için dikkat!

Turcell bedava internet veren uygulamalar ve bunların vermiş olduğu servislerden yararlanırken aşağıda yazdıklarımızı mutlak dikkate almanızı öneriyoruz;

Uygulamaların son kullanma tarihine dikkat etmeyi unutmayınız. 2021 yılında sona erecekler için son ay ve güne önem göstermelisiniz. Hediyeleri daima seven bir milletiz. Birbirimize hediye alıp vererek aramızdaki bağları güçlendirebiliriz. Turkcell müşterilerini mutlu etmek ve ilişkilerini güçlendirmek için birçok kampanya düzenliyor. Kampanyaları ve size sunulan fırsatları kaçırmamak için düzenli olarak Turkcell sitesini takip etmek ya da reklamlara dikkat etmek yeterlidir.

Unutmayın: düzenli olarak kampanyalar yapılacak ve elbet sizin ilginizi çekecek ve işinize yarayacak fırsatlar olacaktır. Bazıları bedava internet bazıları konuşma bazıları da mesaj hakkı sunacaktır.

Size verilen Turkcell bedava internet veren uygulamaları ile gelen hediyeleri en iyi şekilde kullanarak hayatınıza kolaylık sağlarken bir yandan ücretsiz haklarınızın keyfini doya doya çıkarabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün akıllı telefonların atması nedeniyle iş olarak ya da yakınlarımızla olan ilişkiler olarak telefonları çok sık kullanıyoruz. Özellikle iş hayatımız için iletişim çok önemli olduğundan hatların bize sunduğu avantajlara çok değer veririz. Çekim gücü iyi olan ve birçok avantaj sağlayan operatörler elbet en çok sevilenlerdir. Turkcell hattınızın size sağladığı avantajları beğeniyorsanız düzenli olarak kampanyalarını takip edip daha da fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

Bazen Bakiye yüklendiğinde, bazen uygulamayı sadece kullanarak bazen de günlük sürprizler ile Turkcell uygulamaları ile bedava internet kazanmak mümkün. Kampanyakolik ve Turkcell resmi sitesini takip ederek en güncel bedava internet kampanyalarını takip edebilirsiniz.
Turkcellin kendi iştiraki olan Bip uygulaması özellikle Dünya çapında yaygın olarak kullanılan Whatsap uygulamasının gizlilik sözleşmesini değiştirdikten sonra yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Sadece uygulamayı aktif olarak kullanarak bedava internet kazanabileceğiniz bir yöntem ile günlük haftalık veya aylık ücretsiz internetler kazanılabiliyor.
Turkcell Müşterilerini kalıcı kılmak ve memnun bırakmak için sürekli olarak kampanyalarını yeniliyor ve ücretsiz hediye internetler veriyor. Bunları uygulama veya paket satın almalarına ek olarak verebiliyor.
İçerik Kategorisi
Bedava İnternet Paketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir