Tosla İphone 12 Çekiliş Kampanyası (Klavye, Kulaklık)

3 Temmuz 2021
tosla çekiliş
5344
Views

Bir Akbank girişimi olan Tosla ödeme sistemi kendini Tosla iphone 12 çekiliş kampanyası ile duyurmaya hazırlanıyor. İphone 12 büyük ödülü olan çekilişe katılan bir çok kişi birbirinden farklı ödüllerin sahibi olma şansını yakalıyor. Tosla uygulamasının iphone 12 ödüllü çekilişinin detayları aşağıdaki gibidir.

Tosla iphone 12 çekilişine katılıp ödül kazanmak isteyenler oldukça şanslılar. Temmuz ayı için yapılan bu kampanya sonucunda Tosla iphone 12 gibi cömert ödüller sunuyor. Üstelik çekiliş hakkı kazanmak da oldukça kolay.

Tosla Temmuz ayı büyük çekilişi 1 Temmuz 2021 tarihinde başladı ve 31 Temmuz 2021 tarihinde sona erecek. Bu tarihler arasında Tosla uygulamasını indirip kayıt olanlar ya da zaten bu uygulamaya sahip olanlar bir çekiliş hakkına sahip olacaklar. Bunun için de her gün bu uygulamayı ziyaret etmek yeterli. Ayrıca para yükleme ve uygulama içi para harcama için de bir çekiliş hakkı sizleri bekliyor.

tosla iphone çekiliş kampanyası

Tosla İphone 12 Çekilişi 2021

Tosla iphone çekilişini anlatmadan önce bilmeyenler için biraz Tosla uygulama ve ödeme sistemi hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Tosla nedir? Tosla; bir Akbank girişimi olup üyelerin kendi aralarında birbirlerine para transferi yapabildiği ödeme sistemedir. Tosla kart ve ön ödemeli kart sistemi de bulunan sistem ile ilerleyen süreçte fatura ödemeleri gibi düzen gerektiren ödemeleri dilerseniz yapabileceksiniz. Özellikle oyun pinleri gibi ödemeleri bu sistem üzerinden yapabilirsiniz. ininal karta rakip olarak düşünebilirsiniz.

Diğer Tosla iphone 12 çekiliş haklarını nasıl kazanırım diyenler için hemen belirtelim.

 • Tosla kartını sisteme kaydettirmek bir çekiliş hakkı,
 • Tosla kart ile 10 TL ve katlarında her alışveriş için 2 çekiliş hakkı,
 • Tosla uygulamasında öde yazan buton altında yer alan İstanbulkart yükleme, Hadi Elmas ve Joker, Oyun, QR Kod, OynaKazan Joker ödemeleri dahildir) her gün için 1 çekiliş hakkı,
 • Tosla uygulamasında kayıt olurken cep telefon numaralarını bildiren herkes bir çekiliş hakkı kazanacaktır. Toplam da 94 adet çekiliş hakkına sahip olabilirsiniz! 94 çekiliş hakkı oldukça büyük bir şans demektir.

Tosla Temmuz Ayı Büyük Çekiliş Kampanyası Ödülleri

 • 1 kişi 11 bin TL Değerinde olan iPhone 12 64 GB Cep Telefonu
 • 3 kişiye HyperX Quadcast Mikrofon HX-MICQC-BK
 • 3 kişiye HyperX Alloy Core RGB Membran Oyuncu Klavye –HX-KB5ME2-TU
 • 3 kişiye HyperX Pulsefire Core RGB Oyuncu Mouse-HX-MC004B
 • 3 kişiye HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Oyuncu Kulaklık-PC HHSS1CAA-BK/G
 • 3 kişiye HyperX Fury Speed XL Mousepad
 • 10 kişiye 150 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki (Hediye çekleri www.trendyol.com internet sitesi üzerinden yükleme yapıldıktan sonra www.trendyol.com ve Trendyol uygulamasından 30.11.2021 tarihine kadar yapılacak alışverişlerde geçerli olacaktır.

Tosla Iphone 2021 yılı çekiliş sonuçları 23 Ağustos 2021 tarihinde Takvim gazetesinde ve Kampanya kolik sayfasında duyurulacaktır. Asil talihliler 07.09.2021, yedek talihliler ise 22.09.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmalı ve belirlenen tarihlerde istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmelidir. Aksi takdirde talihliler ikramiyelerini alamazlar.

Tosla iphone 12 Çekiliş hakkını korumak için katılımcıların kampanya bitimi olan 31.07.2021 tarihi 23:59 saatine kadar “Tosla” uygulamasına üye kalmaları zorunludur. “Tosla” üyeliği başvuru formunda iletilen “Tosla’ya kayıtlı cep telefonu” bilgisi üzerinden kontrol edilecektir. 18 yaşından küçük olanlar çekilişi kazansa dahi ödülü almaya hak kazanamazlar.

DİKKAT; Her cep telefonu numarası ile doldurduğun ilk form işleme alınacaktır, o nedenle formu dikkatle doldurman önemli. Çekilişe katılabilmen için 18 yaşından büyük olman gerekiyor.

Tüm yorumlar

 • Lütfen bana verin

  Yusuf 23 Temmuz 2021 01:01
  • Merhaba, Ürünleri biz vermiyoruz. Biz sadece çekilişlerden haberdar ediyoruz.

   KampanyaKolik 23 Temmuz 2021 17:52