Rossmann iphone 11 Çekiliş (Apple Watch) Kampanyası

10 Temmuz 2021
Rossmann iphone 11 Çekiliş
5048
Views

İphone 11, Apple Wach ve Hediye çeki gibi büyük ödülleri bulunan Rossmann iphone 11 çekiliş kampanyası detayları aşağıdaki gibidir.

Rossmann mağazalarından 50 TL ve üzeri alışveriş yapanlar çekilişe katılmaya hak kazanıyorlar. Rossmann iphone 11 Çekilişi sonucunda ise büyük ödüller yer alıyor. Bu nedenle hem alışveriş yapıp hem de büyük ödüller kazanma fırsatını yakalayabilmek için detaylara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Rossmann iphone 11 Çekiliş

LOREAL PARIS ve GARNIER cilt bakım ürünleri alışverişi yapıp bir yandan da iphone 11 sahibi olmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise 9 Temmuz ve 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında 50 TL ve üzeri alışveriş yapmanı gerekiyor. Bunun haricinde birkaç kurala daha uymalısınız. Bu kurallar ve detayları aşağıdaki listeden okuyabilirsiniz.

 • 9 Temmuz – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında Türkiye’de bulunan herhangi bir Rossmann satış noktalarından ya da rossmann com tr internet sitesinden L’Oreal Türkiye Kozmetik San. ve Tic. AŞ ye ait Garnier veya L’Oreal Paris markalı Cilt Bakımı ürünlerden tek seferde ve en az 50 TL ve üzeri değerinde alışveriş yapmalısınız.
 • Ardından çek kazan uygulamasını indirmek. Bunun için Google play store ya da app store kullanabilirsiniz. Elbette telefonunuz uygulama indirebiliyor olmalıdır.
 • Çek kazan uygulamasını indirdikten sonra üye olmanız gerekir. Bunun için ad-soyad-adres, gsm no ve e-mail bilgileri ile birlikte girmelisiniz.
 • Son olarak dafişin fotoğrafı gerekir. Loreal & Rossmann kampanya adını seçerek alışveriş fişi veya faturasının fotoğrafını (fiş/faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşterilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekiliş hakkı verilecektir.

Rossmann Loreal ve Garnier Cilt Bakımı Çekiliş Ödülleri

 • 1 kişiye 7.899.00 TL değerinde iPhone 11 64 GB (Hat ve Kart hariçtir)
 • 1 kişiye 2.699.00 TL değerinde Apple Watch SE saat
 • 3 kişiye 500,00 TL değerinde Roossmann Hediye Çeki Kazanma Şansı! (Hediye çeklerin son kullanım tarihi 30.12.2021’dir.)

Son olarak belirtmek isteriz ki kampanya 31 Ağustosta sona erecektir. Çekiliş; 15.09.2021 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Esentepe Mah. Kore Şehitleri CD. 16/1 K8 Zincirlikuyu/İstanbul (Toplantı Salonu)adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.

Rossman iphone 11 çekiliş sonuçları 17 Eylül 2021 tarihinde Birgün gazetesi ve Kampanyakolik sitesinde duyurulacaktır.

Rossman iphone 11 kampanyası detayları

 1. Rossmann iphone 11 çekiliş Kampanyası sadece bireysel müşterilere yöneliktir.
 2. Çek kazan uygulaması (ücretsiz) için girilen üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş/faturanın okunabilir, sağlam, yıpranmamış olması Çek kazan uygulamasına yüklenmesine ve uygun şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.
 3. Sisteme yüklenen fiş/faturalar değerlendirilerek aynı fiş/fatura ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek ilk gönderilen fiş/fatura dikkate alınacak olup yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.
 4. Tüm katılımlar için otomatik ayrıştırma ve fiş/fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden başarısız katılım yapanlara ‘’başarısız katılım’’ bilgisi, başarılı katılım yapanlara ‘’başarılı katılım’’ bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk katılım 1’den başlayarak takip eder sıra numarası verilecektir) tüketiciye sistem üzerinden bildirilecektir.
 • Yükleme reddedilirse sebebi ile birlikte uygulama içerisinden yazılı olarak tüketiciye bildirilir.
 • Tüketici Çek Kazan uygulamasındaki üyelik hesabını dilediği zaman kontrol edebilir ve katılım haklarını görebilir.
 • Koşullara uygun olmayan fiş/faturalara işlem yapılamaz.
 • Hediye ikramiyesi devredilemez ve nakde çevrilemez, başkası tarafından kullanılamaz ikramiyesi verilecektir.

Tüm yorumlar

 • Telefon kazanmak istiyorum

  serife 11 Aralık 2021 15:34 Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir