CarrefourSA Detan Çekiliş 25 Robot Süpürge Kazanıyor

10 Temmuz 2021
CarrefourSA Detan Çekiliş
3848
Views

CarrefourSa Detan Çekiliş kampanyası ile 25 kişi xiaomi Robot süpürge kazanma şansı yakalıyor. CarrefourSA şubelerinin herhangi birinden Detan & Defans ürünlerinden satın alarak 40 TL ve üzeri alışveriş yapanlar çekilişe katılma hakkı kazanıyor. Üstelik her 40 TL değerinde alışveriş için bir çekiliş hakkı kazanıyorsunuz.

40 TL değerinde alışveriş yapıp 2000 TL değerinde olan robot süpürge kazanmak ister misiniz? Üstelik yaz aylarının gelmesi ve sinek ve haşerelerin evlerimize üşüşmesi nedeniyle çok ihtiyacımız olan ürünleri satın alarak bu kazancı sağlamak mümkün.

CarrefourSa Detan Çekiliş Kampanyası

Carrefoursa Detan çekiliş kampanyası ile XIAOMI akıllı süpürge kazanmak için yapmanız gerekenler;

  • CarrefourSA online market uygulamasından, sitesinden ya da şubelerinin herhangi birinden 40 TL ve katlarında Detan & defans ürünlerinden satın almak.
  • Bu alışverişi CarrefourSA kartı ile yapmak. (kartınıza telefon numaranızın kayıtlı olduğundan emin olmalısınız.)
  • CarrefourSA  kartına kayıtlı olan telefon numarasından 4604’e CEKILIS yazıp göndermek. Mesaj göndermek ücretsizdir.

Mesaj olarak katılım onayı alırsanız çekilişe katılmış olacaksınız. Bunun için de onay mesajını da yanıtlamanız gerekli. Ayrıca kart numarası, gsm numarası, ad-soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan CarrefourSA Kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden tüketicilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Tüketici; CarrefourSA Kart üyelik formundaki ilgili alana ilgili CarrefourSA Kart ve cep telefonu bilgilerinin girerek üyeliğini aktif hale getirebilir. Böylece CarrefourSa Kart ve Cep Telefonu eşleştirmesi sağlanmış olur. Eşleştirme sonrası yapılacak işlemler kampanya dahil olacaktır.

Eğer online alışveriş yapacaksanız kartınızın sisteme kayıtlı olduğundan emin olmalısınız. Aksi hâlde çekiliş hakkı kazanamazsınız. Bu kartı açtığınız online alışveriş hesabınıza yüklemek için CarrefourSA internet sitesinden veya CarrefourSA Online Market uygulamasında ise “Hesabım” sekmesinde yer alan “CarrefourSA Kart” bölümünden, online hesap ile CarrefourSA Kart bilgilerini eşleştirebilirler.

Çekiliş; 19.08.2021 tarihinde, saat 10:30’da; Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. Ay-Han İş Merkezi No:14/29 Şişli-İstanbul adresinde bulunan Umut Çekiliş ofisinde, noter huzurunda ve dileyen herkesin katılımına açık bir şekilde yapılacaktır.

CarrefourSA Detan & Defans XIAOMI çekiliş ödülleri

25 kişi; Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 Robot Süpürge ve Paspas (adedi: 1.999,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

CarrefourSA çekiliş sonuçları 24 Ağustos 2021 tarihinde Takvim gazetesi ve Kampanyakolik sayfasında duyurulacaktır. İkramiye kazanan asil talihlilerin 08.09.2021 ve yedek talihlilerin 23.09.2021 tarihine kadar kimlikleri, fiş/faturaları ve iletişim bilgileri ile info@umutcekilis.com mail adresine başvurmaları gereklidir.

İçerik Kategorisi
Çekilişler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir