İstegelsin XO Çekilişi Samsung Tab 7 Ödüllü

19 Ağustos 2021
istegelsin çekiliş
4798
Views

İstegelsin XO çekiliş kampanyasında iki Firma ortaklaşa yaptığı kampanya ile 10 kişiye Samsung Tab 7 hediye ediyor. İstegelsin XO Çekilişinde tek yapmanız gereken İstegelsin üzerinden 2 adet XO Ürünü almak yetiyor.

Bu çekilişin en büyük avantajı çok kısa sürede ve kısıtlı ürün olduğundan katılım sayısı oldukça az olacaktır. Bu da çekiliş büyük ödülü kazanma olasılığını yükseltmektedir.

İstegelsin online alışveriş sitesi 2021 yılında yaptığı büyük kampanyalara bir de çekiliş ekledi. Xo markalı ürünlerden kullananlar hep alışveriş yapıp hem de Samsung markalı tabletlerden birinin sahibi olabilir. Toplamda 10 adet Samsung marka tablet edilecek olan bu kampanya 18 Ağustos 2021 tarihinde başları ve 1 eylül 2021 tarihinde sona erecek. Kısa süre içerisinde bürük bir fırsat yakalamak için iste gelsin çekiliş koşullarına yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz. Telefon ve tablet çekilişlerini seven halkımız için eğer XO Ürünü almayı düşünüyorsanız istegelsin üzerinden ürünleri incelemenizi öreniyoruz.

İstegelsin XO Çekilişi

XO markalı deodorant ve EDT kullananlar İstegelsin online alışveriş sitesinden alışveriş yaparak çekilişe katılma fırsatı yakalıyor. Çekiliş sonucunda ise SAMSUNG GALAXY T500 TAB A7 3GB 32GB TABLET hediye edilecektir. İşte çekiliş koşulları;

 • İstegelsin çekilişi 18 ağustos 2021 ve 1 eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
 • Belirtilen tarihler arasında istegelsin online alışveriş mağazasından 2 adet XO markalı seçili ürün almak gerekli.
 • Sipariş verebilmek için minimum sepet miktarına ulaşmak gerekli.
 • Alışveriş yaptığınız istegelsin üyeliğindeki kayıtlı olan ad soy ad ve diğer bilgiler TC kimliktekiler ile aynı olmalı.
 • 4 adet XO markalı seçili ürün alırsanız 2 adet çekiliş hakkı kazanırsınız.
 • 2 adet XO markalı seçili ürün alırsanız 1 çekiliş hakkı kazanmış olursunuz.

İstegelsin XO çekiliş ödülleri

10 kişiye 1.679,90 TL değerindeki SAMSUNG GALAXY T500 TAB A7 3GB 32GB TABLET hediye edilecektir.

İstegelsin çekilişi 8 Eylül 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 10 eylül 2021 tarihinde Birgün gazetesinde ve kampanya kolik sayfamızda duyurulacaktır.

Kazanılan çekiliş hakları otomatik olarak üyelik hesaplarınıza yansıtılır.

İstegelsin ÇEKİLİŞ DETAYLARI

 • 25 eylül 2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 10 ekim 2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
 •  Bu kampanya Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti tarafından MPİ’nin 13.08.2021 tarih ve E- 24951361-255.01.02-7363 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
 • 18 yaşın altında olanlara, üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketiciler, Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti ve istegelsin çalışanları kampanyaya katılamaz.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketiciler çekilişe dahil edilemeyecektir.
 • 18 yaşın altında olanlara, Future Teknoloji Ticaret Anonim Şirketi ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Tüm yorumlar

 • bende katılacağım 6 senedir tabletim yok

  yağmur buğurca 17 Mart 2023 23:04 Yanıtla
 • bende katılacağım 4 senedir tabletim yok

  yağmur buğurca 17 Mart 2023 23:04 Yanıtla
 • Bende kazanmayı çok isterim😍😍🥰🥰😍❤❤❤

  Mixle 20 Şubat 2023 00:09 Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir