Hepsiburada İphone 12 Çekiliş Detayları

16 Mayıs 2021
2021 Hepsiburada iphone 12 çekiliş kampanyası
4324
Views

Hepsiburada İphone 12 çekilişinde Hepsiburada.com sitesinden alışveriş yapan 20 şanslı kullanıcısına iphone 12 kazanma şansı sunuyor.

Hepsiburada online alışveriş sitesi 20 kişiye iphone 12 hediye etmek için harika bir çekiliş kampanyası başlattı. Hepsiburada çekiliş detayları ve sonuçları için bu sayfayı okumanız yeterli olacaktır. İphone 12 sahibi olmak için yapmanız gerekenler Hepsiburada alışveriş sitesinden (web, uygulama, mobil) 300 TL ve üzeri alışveriş yapmaktır.

12 Mayıs ve 19 Mayıs 2021 tarihleri arasında Hpesiburada web sitesi, uygulaması ya da mobil sitesinin herhangi birinden tek seferde 300 tl ve üzeri alışveriş yapanlar çekiliş hakkı kazanacaktır. Çekiliş ilk 200 bin kişi arsında yapılacaktır yani bu tarihler arasında 300 TL ve üzeri alışveriş yapan hepsiburada kullanıcıları çekilişe katılmış olacaklardır.

Hepsiburada İphone 12 Çekiliş

Hepsiburada iphone 12 Çekilişi sonucunda verilecek ödüller; 5 kişi iPhone 12 Pro Max 256 GB (değeri: 88.000,00), 5 kişi iPhone 12 Pro Max 128 GB (değeri: 83.000,00), 5 kişi iPhone 12 Pro 256 GB (değeri: 78.000,00), 5 kişi iPhone 12 Pro 128 GB (değeri: 73.000,00) kazanacaktır.

Çekilişe katılanların üyelik bilgilerinin eksiksiz ve net olması gereklidir aksi halde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Hepsiburada çekiliş sonuçları Kampanya kolik ve hepsiburada sitesinde duyurulacaktır. Çekiliş 21 Haziran 2021 tarihinde ve noter huzurunda yapılacaktır.

hepsiburada çekiliş

Hepsiburada iphone çekiliş koşulları

  • ikramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
  • 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
  • Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan, siparişleri manipüle eden katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacaktır.
  • Çekiliş kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Hepsiburada’nın kayıtları esas alınacaktır.
  • Çekilişe katılan herkes, çekiliş katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların çekiliş şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirmesi, katılımcılarının beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Hepsiburada tarafından yapılacaktır. Koşullar tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.
  • Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
  • Çekilişe katılanlar; işbu çekiliş Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılır. Hepsiburada, Çekiliş Katılım Koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır

Hepsiburada İphone 12 çekilişine katılmak için yapmanız gereken tek şey 300 TL ve üzeri alışveriş yapmak ve belirtilen tarihleri kaçırmamaktır. 200 Bin kişi içerisine giren herkes çekiliş hakkı sahibi olacaktır. Bol şans dileriz. Hepsiburada kampanyaları için bizi takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir