Çiçeksepeti İndirim Kampanyası 2021

10 Mayıs 2021
çiçek sepeti indirim 2021
4192
Views

Hediye alışverişlerinizi çiçeksepeti üzerinden almaya karar verdiyseniz çiçeksepeti indirim kampanyası size göre 40TL Altı alışverişte 10TL 40TL Üzeri alışverişte 15TL İndirim kazanılıyor.

Özel gün ya da sıradan gün fark etmeksizin yakınlarını mutlu etmek isteyenler çiçeksepetin’den çiçek ya da bonny food (Yenilebilir çiçek) alışverişi yaptıklarında bir sonraki alışverişleri için 10 ya da 15 TL değerinde indirim kazanıyorlar.

Zengin ürün çeşitliliği, aynı gün teslimat özelliği ve uygun fiyatları nedeniyle çok fazla aranılan ve tercih edilen çiçek firması olan çiçeksepetinden alışveriş yapmak ve indirim kazanmak istiyorsanız işte yapmanız gerekenler;

Çiçeksepeti indirim

  • Çiçeksepetine giriş yapmak ve ürün seçip sepete atmak.
  • Ürün seçiminden sonra satın alma yapmak ve bu ilk kez olmalı yani daha önce alışveriş yaptıysanız indirim hakkı kazanamazsınız, herkes bir indirim hakkına sahip olabilir.
  • 40 TL ve altı çiçek ya da bonny food alanlar 10 TL, 40 TL ve üzeri çiçek ya da bonny food alanlar ise 15 TL çiçeksepeti indirim kazanacaklar. Kazandıkları çiçek sepeti hediye çeki bir sonraki alışverişlerinde kullanılabilecek ve birden fazla ürün varsa yüksek fiyatlı olan üründen fiyat düşülecektir.
  • Çiçeksepeti mobil uygulamasından alışveriş yaparsanız hediye çeki yani indirim kazanamazsınız yani web sitesinden alışveriş yapmalısınız.
  • Kazandığınız hediye çeklerini ise web sitesinden değil mobil uygulamasından giriş yapıp kullanabilirsiniz.
  • Kazandığınız hediye çeklerini 90 gün içerisinde kullanmanız gerekiyor ve 91. Gün indirim hakkınız sona erer.
  • Kazandığınız indirim hakkını tüm kategorilerdeki ürünlerde kullanabilirsiniz yani belirli kategoriler için değil tüm ürünleri kapsıyor.

Kampanyakolik ailesi olarak çiçeksepeti indirim ve çiçeksepeti indirim kodu gibi arayışlarınız için düzenli olarak kampanyaları paylaşmaktayız. Daha fazla indirim ve kampanyadan yararlanabilmeniz için tüm detaylara önem verip sizler için yazıyoruz. Çiçek sepeti dışında N11, trendyol, hepsi burada ve gitti gidiyor gibi siteler için de indirim kodu kampanyalarını yazıyoruz. Bizleri düzenli olarak takip edip daha fazla kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir