Antalya Migros AVM Çekiliş 2021 (İphone,Robot süpürge)

29 Haziran 2021
Antalya Migros AVM Çekiliş
4243
Views

Antalya Migros AVM Çekiliş kampanyası ile pandemi karamsarlığına elveda demek istiyor. İphone 12 ve Robot süpürge gibi ödülleri bulunan Antalya Migros AVM Çekiliş detayları şöyledir.

Antalya ilinde bulunan Migros AVM yirminci yılına özel olarak çekiliş düzenliyor. Ayrıca çekiliş sonucunda da oldukça büyük ödüller verilecek. Cep telefonu çekilişi ve robot süpürge gibi her eve lazım bir hediye ile yapılan bu Migros AVM Çekiliş Kampanyası 31 Temmuz 2021 tarihine kadar devam edecek. Kampanyayı kaçırmayıp katılmak isteyenler aşağıdaki detaylara göz atabilirler.

Antalya Migros AVM Iphone 12 Çekiliş Detayları

Çekilişte iphone 12 gibi cömert hediyeler verileceği için katılmanızı tavsiye ederiz. Katılmak için yapmanız gerekenler;

  • Antalya Migros AVM içinde yer alan mağazalardan 200 TL ve katlarında alışveriş yapmaktır.
  • Alışveriş yaptıktan sonra Antalya Migros AVM uygulamasını indirmelisiniz.
  • Ardından faturanın görselini bu uygulamadan göndermelisiniz.

Antalya Migros AVM çekilişi 10 Ağustos 2021 tarihinde ve noter eşliğinde yapılacaktır.

Antalya Migros AVM Çekiliş Ödülleri

  • 5 kişiye iphone 12 cep telefonu
  • 5 kişiye XIAOMI robot vacuum mop 2 siyah akıllı süpürge
  • 5 kişiye LENOVO ideapad gaming 3/RYZEN 7
  • 5 Kişiye LG 65UN71006 SMART TV hediye edilecektir.

Kampanyadan faydalanabilmek için tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerektiğini ve fişi uygulamadan göndermeyi unutmayın. Antalya Migros AVM uygulaması ücretsizdir ve kayıt olmak için as soy ad ve email gibi bilgilerini girmeniz gerekir. Bilgilerinizin doğruluğu oldukça önemlidir. Çünkü ödül kazanmanız durumunda belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Her 200 TL alışveriş fişi bir çekiliş hakkı demektir.

Antalya Migros AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/atm’lerden ve otoparktan alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ve alkollü içecek alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri ve taahhütlü telefon alışverişleri, TL/dakika yüklemeleri, işçiliksiz altın, ziynet altın (tam, yarım, çeyrek, gram vb. alışverişleri, ürün değişim fiş/fatura/e-arşiv faturaları, gift kart/hediye çeki ile yapılan alışverişler hariçtir.

Antalya Migros AVM iOS ve Android uygulamalarından fiş/fatura/e-arşiv fatura girilmesi kampanya süresince her gün 24 saat kesintisiz olup sisteme son fiş/fatura/e-arşiv fatura gönderme tarihi 02.08.2021 (23.59)’dir.

Çekilişi sonuçları 13 Ağustos 2021 tarihinde Milliyet gazetesi ve Kampanyakolik sayfasında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden kampanya düzenleyici ve çekiliş ajansı sorumlu değildir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye kazanan asil talihlinin 28.08.2021 ve yedek talihlilerin 12.09.2021 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile info@umutcekilis.com mail adresine başvurmaları gereklidir. Başvuruda bulunarak talep edilen belgeleri, belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini teslim alamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir