Turkcell Dergilik Çekiliş Kampanyası (Toplam ödül 200 BinTL)

11 Temmuz 2021
turkcell dergilik çekiliş
4201
Views

Turkcell Dergilik çekiliş kampanyası ile toplamda 50 kişi İphone 11, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy A02 32 ve ALCATEL 1T 16 GB ödüllerinden birini kazanmaya hak kazanıyor. Dağıtılacak toplam ödülün yaklaşık değeri 200 Bin Türk lirası. Bolca hediyenin olduğu Turkcell dergilik çekiliş kampanyasını merak edenler için açıklayalım.

Turkcell dergilik çekiliş kampanyası iki ay sürecektir. Kampanya başlangıç tarihi 5 Temmuz 2021 ve bitiş tarihi ise 5 Eylül 2021’dir. Ayrıca bu süre içerisinde toplam 945 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz! Daha fazla çekiliş hakkı kazanıp ödüllere bir adım daha yakın olmak için Turkcell dergilik yaz çekilişi kampanya detaylarını dikkatlice okuyup yerine getirmeniz gerekir.

Turkcell Dergilik Çekiliş kampanyası Detayları

  • Bu kampanyadan çekiliş hakkı kazanmak için her gün 5 makale dinlemeli, 5 podcast dinlemeli ve 5 makale ayrı olarak okumanız gerekir. Yani hem okumalı hem dinleme işlemi yapmalısınız. Bu 15 eylemi yerine getirince de her gün 15 çekiliş hakkı kazanmış olursunuz.  Yani her bir okuma ya da dinleme bir çekiliş hakkı demektir.
  • Dergilik 5.31 ya da daha üst bir sürümünü indirmeniz gerekir.
  • En fazla 5 makale okuyup 5 çekiliş, 5 makale dinleyip 5 ve 5 podcast dinleyip yine 5 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Yani sınır 15 çekiliş hakkıdır. Daha fazlası için çabalamanız gerekmez.
  • Uygulama içi aksiyonlarınızı saydırmak istiyorsanız uygulamanın 5.31 sonrası sürümünü indirip uygulamaya giriş yapmanız gerekir.  Giriş yapmışsanız; en yukarda sağ üst köşede profil ikonunuzu ve üstüne tıklayınca da aktif kullanıcı telefon numaranızı görüntüleyebilirsiniz. Giriş yapmamışsanız bu alanda telefon numaranız gözükmez, hızlı giriş adımlarını takip ederek giriş yapmanız gerekir.
  • Ayrıca, uygulama içinde ‘Diğer’ sekmesinin altındaki Ayarlar bölümünün altından ‘Bilgilerimi Güncelle’ bölümünden hattın yasal sahibinin adı, soyadı ve adresi girilmelidir. Ancak ve ancak hattın yasal sahibi hediye kazanabilir.
  • Bu kampanyadan tüm Turkcell ve diğer operatör kullanıcıları yukardaki aksiyonlardan en az birini gerçekleştirme koşuluyla yararlanabilirler. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi hediyeyi kazanamaz ve hak iddia edemezler. Yurtdışından kampanya katılımı gerçekleşmez.

Turkcell dergilik yaz çekilişi 13 Eylül 2021 SAAT: 11:00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır.

Turkcell Dergilik Yaz Çekiliş Kampanyası Ödülleri

  • 15 kişiye 7.999,00 TL  değerinde Iphone 11 64GB “Hat ve Kart Hariçtir.”
  • 10 kişiye 5.499,00 TL değerinde Samsung Galaxy S20 FE 128 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”
  •  15 kişiye 2.099,00 TL değerinde Samsung Galaxy A02 32 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”
  • 10 kişiye 549,00 TL değerinde ALCATEL 1T 16 GB  7″  – 4G Sim Kartlı    (1 GB Ram) ikramiyesi verilecektir

Dergilik Turkcell mobil uygulamalarından biridir ve bu uygulama sayesinde elinize kitap almadan dilediğinizi seçip okuyabileceğiniz sanal bir kütüphaneye sahip olabilirsiniz.

Turkcell dergilik iphone 11 çekiliş sonuçları 14 Eylül 2021 tarihinde Takvim gazetesi ve Kampanyakolik sayfasında duyurulacaktır.

29.09.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 14.10.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Turkcell dergilik çekiliş Kampanyasına katılım ücretsizdir. Kampanya tüm operatör kullanıcılarına yöneliktir. Kampanya tarihleri arasında Turkcell Dergilik uygulamasını silen müşterilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Turkcell dergilik çekiliş Kampanyası katılım günlük podcast dinleme işlemi için 5,   makale okuma işlemi için 5, makale dinleme  işlemi için 5 çekiliş hakkı ile sınırlı olup, Günlük toplam çekiliş  15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 945 çekiliş hakkı ile sınırlıdır Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

İçerik Kategorisi
GSM Kampanyaları · Kampanyalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir