Calve Mini Cooper Çekiliş Kampanyası 2023

19 Ekim 2023
Calve Mini Cooper Çekiliş
6358
Views

Kampanyakolik okurları! Bugün sizlere harika bir haberim var. Calve Mini Cooper Çekiliş Kampanyası ile karşınızdayım. Son model mini cooper ve 10 kişinin vespa primavera 50 motosiklet kazanacağı çekiliş kampanyasının detaylarına Hazır mısınız? O zaman başlayalım!

Calve Mini Cooper Çekilişi

Heyecan dolu bir çekiliş kampanyası olan Calve Mini Cooper Çekilişi, katılımcılara unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu çekilişte 1 kişiye Mini Cooper 2023 model otomobil ve 10 kişiye Vespa Primavera 50 2023 model motosiklet kazanma şansı sunuluyor. Çekilişe katılmak için belirli ürünlerden satın almanız ve kapakta bulunan şifreyi belirtilen internet sitesindeki formda girmeniz gerekiyor.

Çekiliş sonuçları belirtilen tarihte ilan edilecek ve ayrıca Kampanyakolik’te de yayınlanacaktır. Bu heyecana siz de katılabilirsiniz! Unutmayın, kazanma şansınızı artırmak için daha fazla ürün satın alabilirsiniz. Bu çekiliş, sizi bekleyen heyecan dolu bir deneyim sunuyor. Bol şanslar dileriz!

Calve Çekiliş Hediyeleri

Çekilişin en heyecan verici kısmı elbette hediyeler! Bu çekilişte 1 kişiye Mini Cooper 2023 model otomobil ve 10 kişiye Vespa Primavera 50 2023 model motosiklet kazanacak.

Calve Mini Cooper Çekilişi ödülleri Tablo

ÖdülDeğer (TL)
Mini Cooper 2023 Model Otomobil1.569.636
Vespa Primavera 50 2023 Model Motosiklet120.900

Calve Mini Cooper Çekiliş Katılım Şartları

Calve Çekilişine katılmak için bazı şartlar bulunuyor:

  1. Kampanya sadece Kırmızı Kapaklı Calve ürünlerinden satın alarak kapakta bulunan şifreyi www.calvekazandiriyor.com internet adresindeki katılım formuna, şifre, ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileriyle birlikte girerek çekilişe katılma hakkı verilecektir.
  2. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Mini cooper Çekiliş Sonuçları ( Ne zaman Nerede Açıklanacak?)

Çekiliş; 10 Ocak’ta yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır. Çekiliş sonuçları 15 Ocak’ta ilan edilecektir. Ayrıca sonuçlar Kampanyakolik’te de yayınlanacaktır.

Calve Çekiliş Kampanyası Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Calve Mini Cooper Çekiliş Kampanyası’nı kim düzenliyor? 

Cevap: Bu kampanya, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izni ile düzenlenmektedir.

Calve Mini Cooper Çekiliş Kampanyası’na kimler katılabilir? 

Cevap: Kampanya sadece Kırmızı Kapaklı Calve ürünlerinden satın alarak kapakta bulunan şifreyi www.calvekazandiriyor.com internet adresindeki katılım formuna, şifre, ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileriyle birlikte girerek çekilişe katılma hakkı verilecektir.

Calve Mini Cooper Çekiliş Kampanyası’na nasıl katılabilirim? 


Kırmızı Kapaklı Calve ürünlerinden satın alarak kapakta bulunan şifreyi www.calvekazandiriyor.com internet adresindeki katılım formuna, şifre, ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileriyle birlikte girebilirsiniz.

Umarım bu makale, Calve Mini Cooper Çekiliş Kampanyası hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sağlar.

İçerik Kategorisi
Araba Çekilişleri · Çekilişler

Comments are closed.