Coca-Cola Param Kart Çekiliş Kampanyası

21 Ekim 2023
Coca-Cola Param Kart Çekiliş
6933
Views

Sofraların yüzünü güldüren bir marka olan Coca Cola Param Kart adlı yeni bir kampanya ile karşınızda! Üstelik sonucunda büyük ödül kazanma fırsatı sunuyor. Yapmanız gerekenler de oldukça basit. Sevdiğiniz içeceği tüketmek ve yazımızı dikkatle okumak. İyi şanslar dileriz.

Merhaba Kampanyakolik okurları! Bugün sizlere harika bir haberim var. Coca-Cola Param Kart Çekiliş Kampanyası ile karşınızdayım. Hazır mısınız? O zaman başlayalım!

Coca-Cola Param Kart Çekilişi

Coca-Cola Param Kart çekilişi, sadece bir içecek değil, aynı zamanda bir deneyim sunuyor. Bu çekiliş, katılımcılara çekiliş hakkı vererek kampanyaya katılma fırsatı sunuyor.

Çekiliş Hediyeleri

Coca-Cola Param Kart Çekiliş

Çekilişin en heyecan verici kısmı elbette hediyeler! Bu çekilişte her dönem 50 kişiye toplamda 150 kişi 100.000 TL değerinde Param Kart kazanacak.

Çekiliş Ödülleri

ÖdülDeğer (TL)
Param Kart100.000

Çekiliş Katılım Şartları

Çekilişe katılmak için bazı şartlar bulunuyor:

  1. Kampanya sadece Coca-Cola 2.5L, Coca-Cola Zero Sugar 2.5L, Fanta 2.5L, Fant 3L, Sprite 2.5L, Coca-Cola Zero Sugar 1L ve Coca-Cola 1L ürünlerinden herhangi birini satın alarak ürün kapağı altındaki şifreyi ad, soyad, telefon numarası, doğum tarihi ve adres bilgileriyle birlikte internet sitesine veya mobil uygulamasında üyelik oluşturmak kaydıyla ilgili kampanya alanına girenlere çekiliş hakkı verilecektir.
  2. Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenecek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.
  3. Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
  4. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Coca-Cola Param Kart Çekiliş Sonuçları

Çekilişler 3 aylık dönem için ayrı ayrı olmak üzere sırasıyla 28.11.2023, 28.12.2023 ve 30.01.2024 tarihlerinde saat 11.00’da yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır. Çekiliş sonuçları ilgili tarihlerde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Ayrıca sonuçlar Kampanyakolik’te de yayınlanacaktır.

Coca-Cola Param Kart Çekiliş

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Soru: Coca-Cola Param Kart Çekiliş Kampanyası’nı kim düzenliyor? Cevap: Bu kampanya, Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izni ile düzenlenmektedir.

Soru: Coca-Cola Param Kart Çekiliş Kampanyası’na kimler katılabilir? Cevap: Kampanya sadece Coca-Cola 2.5L, Coca-Cola Zero Sugar 2.5L, Fanta 2.5L, Fant 3L, Sprite 2.5L, Coca-Cola Zero Sugar 1L ve Coca-Cola 1L ürünlerinden herhangi birini satın alarak ürün kapağı altındaki şifreyi ad, soyad, telefon numarası, doğum tarihi ve adres bilgileriyle birlikte internet sitesine veya mobil uygulamasında üyelik oluşturmak kaydıyla ilgili kampanya alanına girenlere çekiliş hakkı verilecektir.

Soru: Coca-Cola Param Kart Çekiliş Kampanyası’na nasıl katılabilirim? Cevap: Coca-Cola 2.5L, Coca-Cola Zero Sugar 2.5L, Fanta 2.5L, Fant 3L, Sprite 2.5L, Coca-Cola Zero Sugar 1L ve Coca-Cola 1L ürünlerinden herhangi birini satın alarak ürün kapağı altındaki şifreyi ad, soyad, telefon numarası, doğum tarihi ve adres bilgileriyle birlikte internet sitesine veya mobil uygulamasında üyelik oluşturmak kaydıyla ilgili kampanya alanına girebilirsiniz.

Umarım bu makale, Coca-Cola Param Kart Çekiliş Kampanyası hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sağlar.

İçerik Kategorisi
Çekilişler

Comments are closed.