BİP Mini Cooper Çekiliş kampanyası 2021

27 Eylül 2021
bip mini cooper çekiliş
4808
Views

Turkcell hat sahipleri Bip Mini Cooper çekiliş kampanyası ile Bip haftalık internet paketlerinden satın almaları araba kazanma şansı yakalıyor.

Bip uygulamasını kullananlar mini Cooper çekilişine hak kazanıyor! 31 Aralık 2021 tarihine kadar Bip çekilişine katılma şansınız var. Bunun için Bip haftalık internet paketi almanız yeterli. Üstelik her paket yenilemesine yani yeni bir paket satın alımına yeni bir çekiliş hakkı daha kazanabilirsiniz. Bip mini Cooper çekiliş detayları ve sonuçları ve detaylı bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz.

Bip uygulamasını kullananlar yaşadı! Bip tüm operatörlerin ücretsiz olarak kullanabildiği bir iletişim uygulamasıdır. Bu uygulama ile yakınlarınızla dilediğinizce görüşebilirsiniz. Elbette bunun için internet sahibi olmanız gerekir.  Eğer evden dışarı çıktığınızda internetsiz kalıyorsanız küçük bir bütçe ile hem güzel bir paket satın alabilir hem de mini Cooper çekilişine katılabilirsiniz.

Turkcell bip mini cooper çekiliş

Bip mini Cooper çekiliş Kampanyası

Her çekiliş kampanyasında olduğu gibi bip çekilişine katılmak için de bazı şartlar yer almaktadır. Bunlar;

 • BİP UYGULAMASINI indirmek
 • Uygulama üzerinden KEŞFET yazan yere tıklayıp BİP mini cooper çekiliş kampanyasından giriş yapıp bip haftalık internet paketini satın alarak ya da BİP MINI yazıp 2200’e ücretsiz sms göndererek  satın alma yaparak 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.
 • Bu kampanya 1 Eylül 2021 tarihinde başladı ve 31 Aralık 2021 tarihinde sona erecektir.
 • Her BİP haftalık internet paketi için 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız.
 • Haftalık 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.
 • Abonelik ücreti BİP iletişim paketi vergiler dahil 7,99 TL’dir.
 • Paket iptal edilmediği sürece yenilenir. Bu nedenle paketi iptal etmek için IPTAL BIP MINI yazıp 2200’a SMS göndermeniz gerekli.

BİP çekiliş sonucunda ödül olarak 1 kişi 398.426 TL değerinde Mini Cooper Hatchback Otomatik 5 Kapı Classic 2021 model araba kazanacaktır.

Bip mini Cooper çekiliş sonuçları 19 Ocak 2022 tarihinde Takvim gazetesi ve Kampanyakolik sayfasında duyurulacaktır.

Bip mini Cooper çekiliş kampanyasının diğer detayları

 1. Başkası adına yapılan başvurular kabul edilmemektedir.
 2. Paket üyeliklerinde her paket yenilenmesinde en geç 72 saat önce bilgilendirme mesajı gönderilecek ve paket üyeliği en geç 72 saat sonrasında yenilecektir.
 3. Paketler kapsamında kullanılmayan faydalar devretmez.
 4.  Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.

Hayalinde bir mini Cooper sahibi olmak isteyen sevgili okurlarımız bu kampanya koşullarını dikkate alarak belki de hayallerine kavuşabilirler. ​Haftalık BİP iletişim paketini alanlar Mini Cooper çekilişine hak kazanıyor. Kampanyaya BIP MINI yazıp 2200’e sms atarak ya da BİP Keşfet altındaki ‘Mini Cooper Kampanyası’ kanalından iletişim paketini alarak katılabilirsiniz.

İçerik Kategorisi
Araba Çekilişleri · Çekilişler

Comments are closed.