Getir Algida Çekilişi 2021

26 Temmuz 2021
Getir Algida çekilişi
4209
Views

Getir Algida Çekilişi ile Logitech G pro klavye ve kulaklık kazanmak isterimsiniz? Getir alışveriş uygulamasından algida alışverişi yapanlar çekiliş hakkı kazanıyor. Algida getir çekiliş kampanyası 22 Temmuz 2021 tarihinde başladı ve 5 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek. Bu kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler;

Özellikle gençlere yönelik yapılan bu kampanyada klavye, kulaklık ve Mouse Ödüllerinin yanında Dondurma yediren robot da kazanabilirsiniz.

Getir Algida Çekilişi Katılım Şartları

 • 20 TL değerinde tek seferde Algida alışverişi yapmak. (Getir uygulamasından)
 • Eğer getir alışveriş uygulamasına sahip değilseniz Google play store ya da app store dan indirebilirsiniz.
 • Her 20 TL lik Algida alışverişi bir çekiliş hakkı demektir.

Getir Algida Çekilişi

 • 5 kişiye Logitech seti(1’er adet Logitech G513 klavye, Logitech G pro x7.1 kulaklık, Logitech G502 mouse) (birim değeri: 3.487,00 TL)
 • 1 kişiye Algida Dondurma Yediren Robot(birim değeri: 2.600,00 TL)

Toplamda altı kişiye ödül verilecektir ve kampanya kısa sürelidir. Kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Getir algida çekilişi 18 Ağustos 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacaktır. Sonuçlar ise çekiliş sonuçları kategorimizde yer alacaktır.

Getir Algida Çekiliş detayları

 1. Kampanyadan faydalanmak için Getir’e kayıtlı olan adınız ve soyadınızın T.C. kimliğinizdeki adınız ile aynı olması gerekir. Ad-soy ad adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 2. Kampanyaya katılan kullanıcılarımızın ad, soy ad, telefon ve adres bilgileri U2 tanıtım ve Promosyon hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ile paylaşılır. Bu kampanyaya katılım sağlayarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.
 3. Asil talihliler 08.09.2021, yedek talihliler ise 23.09.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.4
 4.  Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 5. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 6. Getir Algida çekilişi ile Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 7. 18 yaşından küçük olanlar, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ve Getir Perakende Lojistik A.Ş.,Unilever çalışanları, çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 8. Bu kampanya Getir Perakende Lojistik A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 12.07.2021 tarihli ve E-24951361-255.01.02-6064 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
 9. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Eğer getir.com üzerinden daha önce sipariş vermediyseniz, hem bu kampanyaya katılabilir hemde uygun fiyatlı alışveriş yapabilirsiniz. Getir ilk siparişim kampanyası ile anında 30TL Kazanmak mümkün. Eğer kampanyadan nasıl faydalanılacağı hakkında bilgi sahibi değilseniz. site içi arama yapmanızı veya Getir ilk sipariş kampanyası linkine tıklamanızı öneriyoruz.

İçerik Kategorisi
Çekilişler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir