Trendyol Visa Kampanyası 2021 Anında 35TL İndirim

10 Nisan 2021
Trendyol Visa anında 35TL İNDİRİM
3845
Views

Trendyol visa kampanyası ile Trendyol müşterileri anında 35TL inidrim kazanıyor. 100TL ve üzeri alışverişler için geçerli olan bu kampanyayı kaçırmayın!

Trendyol indirim kampanyalarından yararlanmayı seven sevgili okurlarımız için düzenli olarak araştırma yapıyor ve indirimleri kaçırmamaları için detaylı bilgileri ile paylaşıyoruz. Trendyol Visa kampanyası binlerce hatta milyonlarca kişinin yüzünü gülümsetirken alışverişlerin daha keyifli olmasını sağlayacaktır. Trendyol visa kampanyasından kazanılacak olan indirim 35 TL oluyor üstelik de 100 TL ve üzeri alışveriş için geçerli olacak.

Trendyol Visa Kampanyası 2021

Trendyol Visa 35 Tl İndirim kampanyasından faydalanabilmek için 1 Nisan ve 11 Nisan 2021 tarihleri arasında 100 tl ve üzeri alışveriş yapıp Visa kartınızla ödeme yapmanız gerekiyor. Kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez yararlanabilecektir yani bir üyelik ve bir indirim hakkı olacak. Kampanyadan kazanacak kişi ve işlem sayısı sınırlı olduğu için acele etmenizi tavsiye ederiz. Kampanyaya Visa logolu Vakıfbank Milplus, Milplus Platinum ve Private kartlar dahildir. Kampanyaya Sanal pos’tan yapılan işlemler dahildir. İndirim altın, cep telefonu ve dijital kod kategorilerinde kullanılamaz.

trendyol visa indirim kampanyası

İptal/iade sonrasında kampanya koşulları sağlanamaması durumunda indirim tutarı iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilemez. İndirim, sepette indirim, ikinci ürüne avantaj benzeri kampanyalı butiklerde kampanya avantajı ve indirim birlikte kullanılamaz. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Trendyol Visa 35 tl İndirim kampanyasını sizler için paylaştık diğer Trendyol Visa 50 tl kampanyası için tıklayabilirsiniz. Trendyol indirim, trendyol indirim kodu ve kuponu arayışlarınızda bizi ziyaret edebilirsiniz. Sizler için aktif olan kampanyaların her birini paylaşmaya çalışıyoruz.

İçerik Kategorisi
Kart Kampanyaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir