Trendyol 50 TL İndirim Kuponu 2021

10 Nisan 2021
trendyol bedava indirim kuponu 50tl
4160
Views

Trendyol üzerinden alışveriş yapan VİSA kart sahipleri Trendyol 50 TL indirim kuponu kazanma şansını yakalıyor. Trendyol kupon kampanyası detayları burda..

Trendyol kampanyalarını kaçırmayıp Visa kart sahibi olan sevgili okurlarımız 50 Tl indirim kuponu kazanabilirler. Trendyol indirim kuponu kampanyaları daima bu kategoride paylaşılacağı için bizi günlük ziyaret edebilirsiniz. Trendyol visa kampanyası da sayılan Trendyol 50 TL indirim kuponu kampanyası için 2-visa kartınızı ilk kez kaydetmeli ve kaydının silinmemesi gerekiyor. Trendyol aktif indirim kuponu kampanyası olan 50 Tl indirim kuponu kazanmak için gerekli olan detayları listelersek daha net şekilde açıklığa kavuşacağını düşünüyoruz.

Trendyol 50 TL İndirim Kuponu Kampanyası

  • 1 Nisan ve 30 Nisan 2021 tarihleri arasında Visa kart sahipleri Kartlarını Trendyol hesaplarına kaydederlerse 50 TL değerinde indirim kuponu kazanacaklardır.
  • Kartın ilk kez kaydedilmesi en gerekli şart olup başka bir hesaba kaydettiği belirlenirse indirim kuponu kazanma hakkı verilmeyecektir.
  • Kazanılan Trendyol indirim kuponu 15 Mayıs 2021 tarihinde kişilerin hesaplarına yüklenecektir.
  • Kampanya için geçerli olan kartlar; Visa logolu tüm bireysel, banka ve ön ödemeli kartlar
  • Kazanılan Trendyol indirim kuponu 15 – 30 mayıs 2021 tarihleri arasında 200 TL ve üzerinde yapılacak olan alışverişler için geçerlidir.
  • 50 TL değerindeki indirim bölünemez, birleştirilemez ya da paraya çevrilemez.
  • Kampanya için kazanılan indirim kuponu yukarıda belirtilen tarihler itibariyle kullanılmadığı durumda kullanıma kapatılacak, tekrar aktif hale getirilmeyecek ve yenisi ile değiştirilmeyecektir.
Trendyol 50 TL İndirim Kuponu

Trendyol 50 TL indirim kuponu kampanyasından kimler yararlanabilir?

İlk kez Visa kartını Trendyol’a kaydedecek olan herkes bu kampanyadan yararlanıp 50 TL değerinde indirim kuponu sahibi olabilir.

Trendyol indirim kuponu nasıl kullanılır?

Ürün seçimi yaptıktan sonra sepete git yazan yere tıklayıp indirim kodu gir yazan yere indirim kuponunda yazan kodu girerek kullanabilirsiniz.

Trendyol visa kampanyası ne zaman sona erecek?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için Visa kayıtlı kartınızı 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında ilk kez Trendyol hesabınıza kaydetmeniz gerekiyor.

İçerik Kategorisi
Trendyol indirim kuponu 2021

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir