Tchibo Çekiliş Kampanyası 2021 (Bahar çekilişi)

28 Nisan 2021
Tchibo Bahar çekilişi
4242
Views

Tchibo Çekiliş kampanyası ile 50 kişi Kahve makinası, Robot süpürge ve Hediye çeki gibi ürünleri kazanma fırsatı sunuyor. Toplamda 50 kişinin ödül kazanacağı Tchibo çekiliş kampanyası detaylarını merak ediyorsanız sitemizi inceleyebilirsiniz.

Tchibo’dan alışveriş yapmayı seviyorsanız bu alışveriş keyfini ikiye katlayacak bir haber ile karşınızdayız. Toplamda elli kişiyi hediyeleri ile mutlu edecek olan bir Tchibo çekiliş kampanyası düzenlendi ve bu kampanya 19 Nisan ve 19 Haziran tarihleri arsında geçerli olacaktır. Yani Tchibo çekiliş 2021 katılımı için son gün 19 Haziran’dır. Tchibo kalın harflerle belirtmiş olduğu bir duyuruda sahip olduğunuz katılım kartındaki şifreyi 25 Haziran tarihine kadar girmenizin zorunlu olduğunu belirtiyor yoksa kazanamayacaksınız.

Tchibo Çekiliş 2021 Hediye Listesi

Çekilişleri en güzel yanı elbette kazanma şansımız olan ödüllere göz atmaktır ve Tchibo bu konuda cömert davranıp elli adet harika ödül sunmuş. İşte Tchibo çekilişine katılanların kazanma fırsatı yakalayacakları ödüllerin listesi;

  • 5 Adet modern Arzum marka sefer tası
  • 10 adet cafissiimoe easy kahve makinesi
  • 5 adet XIAMIO marka akıllı robot süpürge
  • 30 adet 300 TL değerinde Tchibo hediye çeki

TCHİBO çekiliş kampanyasına katılmanız için yapmanız gerekenler;

çekiliş kampanyası katılımı yapan kişiler özellikle kampanya katılım şifre, Fatura/Fiş gibi bilgileri saklamasını önemli bildiriyoruz. Ödül kazanmış olsalar dahi bu bilgileri veremeyen kişiler çekiliş ödüllerini kazanamayacaklar.

  1. Öncelikle TCHİBO mağazalarından ya da internet sitesinden 100 TL ve üzeri alışveriş yapmaktır ve alışveriş tamamlanınca kasadan size şifreli kart verilecek ve eğer verilmezse lütfen isteyin. İnternet sitesinden ise kargonuz ile birlikte gönderilecek.
  2. Şifreyi aldıktan sonra dilerseniz ücretsiz olarak tchibo internet sitesine girip ad, soy ad ve iletişim bilgilerini doldurup şifreyi girerek çekilişe katılabilirsiniz ve dilerseniz de üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi ad, soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 4533 no.lu kampanya hattına tüm GSM operatörlerinden kısa mesajla gönderebilirsiniz.

Çekiliş 1 temmuz tarihinde ve noter huzurunda yapılacak ve Tchibo çekiliş sonuçları ise 5 Temmuz 2021 tarihinde Posta gazetesinde ve Kampanya kolik sayfamızda yayınlanacaktır. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 20.07.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 04.08.2021 tarihine kadar fiş/fatura, şifreli kart ve kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hiz. Tic.Ltd.Şti.’ ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar gerekli belgeleri ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

Ödüllerin harikalığı ve duyulan ihtiyaçlar nedeniyle Tchibo çekiliş hakkı kazanmak için yapmanız gerekenler 100 TL VE üzeri alışveriş yapmak ve çekilişe katılmak için gereken detayları okuyup yerine getirmektir. Sadece şifreli kart alıp çekilişe katılmış olmazsınız bu nedenle detaylara dikkat etmelisiniz.

İçerik Kategorisi
Çekilişler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir