Lezita çekiliş (qumpara) Kampanyası 2021

22 Haziran 2021
lezita çekiliş
4120
Views

Lezita çekiliş qumpara kampanyası 21 Haziran 2021 tarihinde başladı ve 16 Temmuz 2021 tarihinde sona erecektir. Kısa süreli olan bu kampanya sonucunda 10 kişi yaklaşık olarak iki bin beş yüz TL değerinde Guruss marka mangal seti kazanacaktır.

Bu kampanyadan yararlanmak ve lezita çekilişine katılmak için belirtilen marketlerden 30 TL değerinde ve katlarında lezita markalı ürünlerden almak. Ayrıca QUMPARA uygulamasına girmek ve üye olduktan sonra lezita çekilişi yazan yere tıklayıp faturanın görüntüsünü göndermektir.

Her 30 TL lik Lezita alışverişi için bir çekiliş hakkı kazanırsınız.

Lezita Çekiliş kampanyasında Dikkat edilmesi gerekenler

  1. Qumpara uygulamasını indirip bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra faturayı net bir şekilde çekip göndermek gerekir.
  2. Fatura görseli yanı sıra hangi marketten alışveriş yaptığınız da çok önemlidir. Listede yer almayan bir market ise çekilişe katılamazsınız.
  3. Eğer internet sitesinden alışveriş yaptıysanız faturanız bir hafta içinde elinize ulaşacaktır.
  4. QUMPARA uygulaması ücretsizdir.

Lezita Çekiliş Ödülleri

10  kişi Guruss 50 cm. Takım Mangal + Kılıf + Önlük (birim değeri: 2.352,94 TL)

Bu kampanyanın çekilişi 3 Ağutsos 2021 tarihinde yapılacaktır. Çekiliş sonucu ise 6 Ağustos 2021 tarihinde Birgün gazetesinde ve kampanyakolik sayfamızda duyurulacaktır.

  • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 21.08.2021, yedek talihliler 05.09.2021 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan fiş/fatura aslı ve e-arşiv fatura ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 numaralı faksa ya da U2 Tanıtım’ın belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
  • Tüm katılımlarda fiş/fatura/e-arşiv fatura kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden kampanyaya başarısız katılım yapan her katılımcıya sebebi ile birlikte “başarısız katılım” bilgisi, başarılı katılım yapan her katılımcıya ise “başarılı katılım” bilgisi ve katılım sıra numarası verilecektir
İçerik Kategorisi
Çekilişler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir