Tavşan Fiyatları 2022 – Yavru Tavşan fiyatı

11 Ocak 2022
hollando lob tavşan fiyatı
4994
Views

Tavşan fiyatları 2022 hakkında bilgiler veriyoruz, Hollanda lob tavşanı, Yavru tavşan, cüce tavşan ve bir çok tavşanın güncel fiyatları.

2022 yılında tavşan sahibi olmak isteyenler için uzun kulaklı sevimli dostlarımızın fiyatları hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz.  Yavru tavşan, cüce tavşan ve Hollanda lop tavşanı fiyatları hakkında bilgi almak için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Evinizde, bahçenizde ve daha birçok ortamda tavşan besleyebilirsiniz. Karakter özellikleri ve bakımı onların evcilleşmesi için oldukça uygundur. Cana yakın, insana zarar vermeyen ve özelliklere çocuklara hayvan sevgisini aşılayan tüylü dostlar satın almak için fiyat listesine göz atabilirsiniz.

Tavşanlar kuşlar, kediler ve köpekler gibi cinslerine göre farklılık gösterirler. Bu farklılık fiyatlarına da yansır. Ayrıca her yıl farklı bir fiyat ile karşılaşmak da mümkündür. İşte 2022 yılı için evde bakılmaya uygun olan tavşan listesi ve fiyatları…

  1. Hollanda Lop tavşanı fiyatı: 200 – 300 TL arasındadır.
  2. Cüce tavşanı fiyatı: 150 – 200 TL arasındadır.
  3. Safkan Hollanda tavşanı fiyatı: 300 – 500 TL arasındadır.
  4. Lop tavşanı fiyatı: 50 – 100 TL arasındadır.

Yavru tavşan fiyatı: Yavru tavşan fiyatları için net bir şey belirtmek mümkün değil. Çünkü her cinsin yavrusu farklı fiyata satılmaktadır. İstediğiniz cinsi belirledikten ve biri sahiplenmeye karar verdiğinizde tavşan üreticisi size gerekli fiyat bilgilendirmesini verecektir.

Hollanda Lop tavşanı fiyatı

Tavşanların sevimli olduğunu herkes bilir. Ancak Hollanda Lop tavşanı ve diğer Lop tavşan çeşitlerini öğrenip onları yakından gördüğünüzde elinize alıp sevmek isteyeceksiniz. Renkli tüy yapıları ve aynı şekilde renkli gözleri ile size kendini sevdirmek için bir şey yapmalarına gerek kalmayacaktır.

Hollanda lop tavşanı evde bakılabilen bir tavşan türüdür. Bu nedenle evde uysal, zararsız ve bakımı kolay bir canlı arıyorsanız, Hollanda Lop tavşanını bir adet olarak 200-300 TL fiyatı ile sahiplenebilirsiniz. Sahiplenmek için fiyatlarda değişkenlik olabilir. Çünkü bakıcının ilgilenişi, cinsin familyasındaki sağlık durumu, ayrıca tavşanın göz ya da tüy rengi dışında boyutu da fiyatı etkileyecektir.

Cüce tavşan fiyatları

Boyutlarının minik olması ve büyüdüklerinde de minik olmaları nedeni ile ev ortamında bakıma uygun olan tavşan türü cüce tavşandır. Elinize aldığınızdaki minik boyutlarının altında yatan sevimlilik onu yanınızdan ayırmamanızı sağlayacaktır. Bu tavşanlar adeta bağımlılık yapıyor! Bu bağımlılık stres azaltıyor ve evdeki neşeyi arttırıyor. Bir tavşan sahibi olmanız için daha birçok neden yazabiliriz. Üstelik cüce tavşan fiyatları ortalama 170 TL’dir. Fiyatlandırma tavşanın özellikleri, familyası hakkında genel bilgiler ve daha pek çok detaya bakıldığında değişkenlik gösterebiliyor.

Yavru tavşan fiyatları

Yavru tavşan fiyatı, tavşanın cinsi, genel özellikleri ve büyüklüğüne göre değişebilir. Tavşanı bir yavru ilken alıp beslemek çok daha mantıklı olacaktır. Ancak belirtmek isteriz ki, yavru tavşan fiyatları bazen daha yüksek bazen de daha alçak olabiliyor. Fiyat politikasını etkileyen çok sayıda faktör bulunmaktadır.

Lop tavşanı fiyatları

Minik bir top şeklindeki kuyrukları ve uzun kulakları ile herkesin gönlünü fetheden Lop tavşanı bakımı kolay ve sevimli bir evcil canlı türüdür. Üstelik fiyatları oldukça uygundur. Diğer tavşan fiyatları sizin için uygun değilse, bir Lop tavşanı tercih edebilirsiniz. Lop tavşan fiyatı ortalama 60 TL’dir.

Tavşan kafesi fiyatları

Bir tavşan satın almak için elbette yiyeceğini, vitamini ve gerekli olan her şeyi satın almanız gerekir. Bunlardan biri de tavşan kafesidir. Tavşan kafesi fiyatları değişiklik gösterir. Bu değişiklik kafesin büyüklüğü, kafesin hammaddesi ve bunun gibi özelliklere bakıldığında değişkenlik göstermektedir.

Amigurumi tavşan fiyatları

Amigurumi oyuncakları özellikle bebekler için oldukça faydalıdır. Bu nedenle bebeğiniz ya da çocuğunuz için bir tanesine sahip olabilirsiniz. Bebekler için hem sağlığa zararlı değildir hem de birçok faydası bulunur. Uyku arkadaşı, dişlik, çıngırak ve daha pek çok kategoride yer alan bir amigurumi oyuncak bulabilirsiniz. Bunlardan biri de tavşan şeklinde olan amigurumi. Amigurumi tavşan fiyatları her üreticide farklı olabilir. Çünkü bazıları büyük bazıları küçük boyutta üretirler. Ayrıca sizin isteğinize bağlı olarak da değişebilir. Kullanılan hammadde, ipin kalitesi ve bunun gibi materyaller fiyatı etkiler.

Eğer kendiniz yapmak isterseniz bir amigurumi seti alıp örmeye başlayabilirsiniz. Elbette kendiniz yaparsanız, amigurumi tavşan fiyatı düşecektir.

İçerik Kategorisi
Güncel Fiyatlar

Comments are closed.