Petibom Pet Kuaför Nakit Ödemelerde %10 Havale İndirimi

11 Ağustos 2022
petibom
731
Views

Petibom Pet Kuaför kısa bir süre önce açıldı. Açıldığından günden bu yana büyük bir hızla verdiği hizmetleri genişletti. Evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaç duydukları Pet Kuaförü hizmetini kaliteli ve en önemlisi güvenilir bir şekilde icra etmeye devam ediyor. Uygun fiyatlar ile hizmet vermenin yanı sıra nakit ödemelerde %10 havale indirimi sunuyor.

Petibom Pet Kuaför nakit ödeme indirimi dışında evcil hayvan sahipleri için pek çok avantaj sunuyor. Dileyenlere gezici hizmet de veriyor. Ayağınıza kadar gelen güler yüzlü ve tecrübeli bir ekip evcil hayvanınızın bakımını sizin gözlerinizin önünde yapıyor. Zamandan tasarruf ve trafik eziyeti çekmemek için bu hizmeti göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Peki, bitti mi? Elbette hayır. Verilen Pet Kuaför hizmetleri arasında;

PET Kuaförde neler var?

 • Tırnak kesimi
 • Köpek tıraşı
 • Kedi tıraşı
 • Köpek bakımı
 • Kedi bakımı yer almaktadır. Evcil hayvanınızın türü, kilosu ve yaşı gibi pek çok özelliği dikkate alınarak bakım işlemleri uygulanıyor.

Bakım hizmetleri verilirken kullanılan aletler her defasında temizleniyor. Sevimli dostlarınız beklerken sıkıntı çekmesin diye, randevulu bir sistem uygulanıyor ve firmada beklese dahi ona özel ilgi veriliyor.

Petibom Pet Kuaförü işlemi öncesinde evcil hayvanınız güler yüz ve atlı dil ile sakinleştiriliyor ve işlem için kullanılacak olan aletler kendisine tanıtılıyor. Böylece işlem sırasında daha huzurlu bir ortam oluşuyor. Anestezi uygulanmaya karşı bir kuaför firması, sevginin her şeyin üstesinden geleceği cümlesi ile işlemlerini uyguluyor ve tamamlıyor.

Sevgili aile üyenize bakım uygulanırken sizlere de keyifli saatler kalıyor. Stresten uzak ve sevgi dolu bir Pet Kuaför hizmeti için yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek ve birkaç tıklama yapmak. Dilerseniz arayarak da iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi sizlere Petibom Pet Kuaför hizmetleri hakkında SSS bazılarını yanıtlayacağız. Böylece hizmet alırken işlemlerin nasıl uygulandığı hakkında bilgi sahibi de olabileceksiniz.

Petibom Pet Kuaför Uzmanları tarafından;

Kedi tırnak kesimi nasıl yapılmaktadır?

İlk olarak patili dostlara tırnak makası tanıtılır. Gerekli sevgi ve övgüyü alıp yatıştıklarında işlem başlar. Kucağa alınan kedilerin patileri başparmak yardımı ile açılır. Ardından ortaya çıkan tırnaklar uygun şekilde kesilir.

Kedilerin patileri sinirler, kan damarları ve diğer kısımları içerdiğini unutmamak önemlidir. Tırnağı çok fazla kırpmak, aşırı derecede acı verici olabilir ve kanla sonuçlanabilir. Bu nedenle, tırnağın yalnızca beyaz kısmını kırptığınızdan emin olmalısınız. Bir kedinin tırnağını nasıl keseceğinizden emin değilseniz, bir veterinere danışın. En iyisi siz işi uzmanına bırakın. Stresten uzak sevgi dolu bir ortam için Petibom tercih edin.

Açık renkli tüylü kedilerin tırnak kesimi deneyim sahibi olmayanlar için çok daha kolaydır. Çünkü damarları ve nereyi kesmeniz gerektiğini kolayca aklınızdan kestirebilirsiniz.

Köpek tırnak kesimi nasıl yapılmaktadır?

Petibom Pet Kuaför şubelerinde tırnak kesimi oldukça hızlı bir şekilde yapılır. Tırnak bakımı için bu nedenle randevularınızın kısa süreceğini belirtmek isteriz.

Kedi tırnak kesimi ile aynı işlem uygulanır. Köpekler randevu ile alınır ve sevgi ile karşılanır. Ardından ekipman tanıtılır ve sakinleşen patili dost tırnağı hızlıca kesilir. Siz aynı hızla kesmeye kalkmamalısınız.

Bu işlemi kendiniz yapmak isterseniz dikkat etmeniz gereken şunlardır;

Evcil hayvan tırnakları için uygun bir alet aldığınızdan emin olmalısınız. Kedi ve köpek tırnak makasları özel olarak üretilirler. Ekipman işlem başlamadan önce hazırlanmalıdır. Ardından patili dost sevilmeli ve stresten uzaklaştırılmalıdır. Tırnak makası tanıtıldıktan sonra işleme arka bacaktan başlanmalıdır. Nereyi kesmeniz gerektiği konusunda endişeleriniz varsa elbette işi uzmanına bırakmalısınız.

Kedi tıraşı ve köpek tıraşı nasıl yapılmaktadır?

Petibom Pet Kuaför hizmeti verilirken öncelikle evcil hayvanların rahat olmaları sağlanır. Randevu verilen saatte kuaför içerisinde yer almanız gerekir. Tam saatinde gelirseniz beklemek zorunda kalmazsınız. Ki beklerseniz de sizinle ilgilenecek birini elbet bulursunuz.

 • Tıraş işlemi öncesinde ekipman sterilize edilmiştir ve patili dostlara tanıtmak için bir süre beklenir. Kedi ve köpekler önce aletleri koklar. Ardından titreşim ve sesli aletlerin sesleri açılıp evcil hayvanların tepkileri ölçülür.
 • Tıraş işlemi öncesinde tarama yapılır.
 • Tıraş işlemi başladığında bir tıraş yaparken bir kişi evcil hayvanı sakinleştirme ile ilgilenir.
 • Evcil hayvanın stres durumuna göre bir atıştırmalık sunulur. Biraz bekledikten sonra işleme devam edilir.
 • İşlem bitince yıkama ve kurutmaya geçilir.
 • Son olarak ödül yine verilir.

Tıraş işlemini kendinizin yapmasını tavsiye etmiyoruz. Bu konuda eğitim almayan hiç kimse yapmamalı. Çünkü yanlış yapılan kesimler sonucunda ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Patili dostunuzun kürkü bir daha aynı kıvama gelmeyebilir.

Evcil hayvanlar ne sıklıkla tıraş edilmelidir?

Petibom Pet Kuaför uzmanları evcil hayvan tıraş sıklığını üç ayda bir olarak belirtmektedir. Ölü tüylerin etrafa yayılmasını ve evcil hayvanların kaşıntı gibi problemlerinin önlemek için tıraş gereklidir. Eğer evcil hayvanınız tıraşa uygunsa uzman ve kaliteli kuaförlere gidilerek bu işlemin faydalarından kazanım sağlayabilirsiniz.

Petibom Pet Kuaför çalışanları alanlarında uzmandır. Bu işi uzun yıllar boyunca yapmış oldukları için kaliteli hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Temiz bir ortam, hijyenik ekipman, güler yüzlü ve sevgi dolu çalışanlar ve bütçeyi zorlamayan fiyatlar bu firmanın sunduğu hizmetlerden sadece birkaçıdır. Bunların yanı sıra Petibom Pet Kuaför Nakit Ödemelerde %10 Havale İndirimi gibi birçok kampanya ile müşteri memnuniyeti kazanmaya çalışmaktadır.

Bu içeriğe puan verebilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]
İçerik Kategorisi
Kampanya Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir